Пребарувајте низ нашите производи

Paola Coffee Table

Шифра: 001344
Баркод: 880103111383
Производител: Miotto Design

Клуб масички Паола со димензии φ49см или φ95см

12.045 ден. 13.383 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Димена Црна
Материјал Метал црн Стакло
Димензија φ 95 х 32.5 см φ 49 х 50 см
Mонтажа Има
Достапност : 15 - 30 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време