Пребарувајте низ нашите производи

Pilon Coffee Table

Шифра: 001507
Производител: WhiteOak

Клуб маса Пилон.

32.076 ден. 35.640 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Даб Јасен бел Јасен боен Орев
Материјал Дрво
Димензија 120 х 60 х 28 φ 90 х 34 φ 70 х 40
Mонтажа Има
Достапност : 60 - 90 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време