Пребарувајте низ нашите производи

Relax Мattress

Шифра: 001878
Баркод: 190x80
Производител: MGM Pohistvo

Душек Релакс кој може да се изработи во димензија во зависност од креветот.

6.887 ден. 7.652 ден.
Спецификација
Боја Мултиколор
Линија Flexy
Материјал Жичано јадро ХР Сунѓер
Функција Aнатомски Антиалергии Антибактерии Вентилација O2 Ортопедски
Димензија Д х Ш х В Висина: 20/21 см
Mонтажа Спремен за употреба
Димензија за душек По мерка
Достапност: ≈ 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време