Пребарувајте низ нашите производи

Dream Night Complete

Шифра: 002312
Производител: Status Italy

Комплет спална соба Дрим, кревет 203х154см, две наткасни и гардеробер 216см. Можност за избор и на други комбинации во зависност од просторот.

125.717 ден. 139.686 ден.


Производ Варијанта Цена Кол. Вкупно
Dream Bed
28.235
28.235
Dream Nightstand 12.555
25.110
Caprice/Dream/Luna/Volare Wardrobe
75.107
75.107
Вкупно со попуст: 125.717
Нарачај повторно
Спецификација
Линија Premium
Боја Бела Висок сјај
Материјал Медијапан MDF
Димензија Д х Ш х В Модуларна
Mонтажа Југоекспорт
Достапност: ≈ 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време