Пребарувајте низ нашите производи

Lisa Coffee Table

Шифра: 002363
Баркод: LIDWHCT01
Производител: Status, Italy

Клуб маса Лиса со димензија 130х80см.

17.013 ден. 21.266 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Бела Висок сјај
Материјал Медијапан MDF
Димензија Д х Ш х В 130 х 80 х 40
Mонтажа Југоекспорт
Достапност: ≈ 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време