Пребарувајте низ нашите производи

H-W-60 Hanger

Шифра: 002531
Производител: Hal, EU

Закачалка Х-В-60.

3.825 ден. 4.250 ден.
Спецификација
Линија Flexy
Боја Сива
Материјал Метал хром
Димензија Д х Ш х В φ 30 х 181
Mонтажа Југоекспорт
Достапност: ≈ 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава и монтажа во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000 ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време