Пребарувајте низ нашите производи

Fenix Hanger

Шифра: 006667
Баркод: 3831098898883
Производител: Fortrade, Slovenia

Закачалка Феникс.

2.376 ден. 2.970 ден.
Спецификација
Линија Flexy
Боја Црна
Материјал Метал хром Метал црн
Димензија Д х Ш х В 28 x 28 x 174
Mонтажа Југоекспорт
Достапност: ≈ 15 - 30 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време