Пребарувајте низ нашите производи

Medea Nightstand

Шифра: 002727
Баркод: MEBVOCD01
Производител: Status, ITL

Наткасна и комода Медеа.

18.526 ден. 20.584 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Висок сјај Даб кафен
Материјал Медијапан MDF
Димензија Д х Ш х В 63 х 44 х 59
Mонтажа Југоекспорт
Достапност: ≈ 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава и монтажа во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000 ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време