Пребарувајте низ нашите производи

Artemide Night Complete

Шифра: 002772
Производител: ALF Italia

Комплет спална соба Артемиде (кревет 205х155см, две наткасни и гардеробер 4Д). Можност за избор и на други комбинации во зависност од просторот.

173.947 ден. 217.434 ден.


Производ Варијанта Цена Кол. Вкупно
Artemide Nightstand
24.403
24.403
Artemide Bed
37.944
37.944
Artemide Nightstand
24.403
24.403
Artemide Wardrobe
87.197
87.197
Вкупно со попуст: 173.947
Нарачај повторно
Спецификација
Линија Premium
Боја Бела Висок сјај
Материјал Медијапан MDF Огледало
Димензија Модуларна
Mонтажа Има
Достапност : 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време