Пребарувајте низ нашите производи

Frida Wardrobe

Шифра: 002800
Баркод: PJFD0010
Производител: ALF Italia

Гардеробери Фрида во избор на повеќе димензии.

45.285 ден. 56.606 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Висок сјај Каридија
Материјал Медијапан MDF Огледало Стакло
Димензија 294.2 х 61.2 х 227.5 197.3 х 61.2 х 227.5 148.5 х 61.2 х 227.5 99.6 х 61.2 х 227.5
Mонтажа Има
Достапност : 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време