Пребарувајте низ нашите производи

Canova Wardrobe

Шифра: 003918
Баркод: PJCV0008
Производител: ALF, ITL

Гардеробер Канова.

83.891 ден. 93.212 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Бела Висок сјај
Материјал Медијапан MDF Огледало
Димензија Д х Ш х В 341.8 х 63.5 х 239.1 228.7 х 68.2 х 239.1 228.7 х 63.5 х 239.1 172.1 х 63.5 х 239.1 115.6 х 63.5 х 239.1
Mонтажа Југоекспорт
Достапност: ≈ 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава и монтажа во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000 ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време