Пребарувајте низ нашите производи

Athena Wardrobe

Шифра: 002765
Баркод: PJAT0010
Производител: ALF Italia

Гардеробери Атена во повеќе можни димензии.

63.892 ден. 70.991 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Висок сјај Даб сив
Материјал Дрво Медијапан MDF
Димензија Д х Ш х В 295 х 61.6 х 227.5 197.3 х 61.6 х 227.5 148.5 х 61.6 х 227.5 99.6 х 61.5 х 227.5
Mонтажа Југоекспорт
Достапност: ≈ 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време