Пребарувајте низ нашите производи

Olimpia Wardrobe

Шифра: 002819
Баркод: PJOA0010
Производител: ALF, ITL

Гардеробери Олимпиа во повеќе можни димензии.

70.356 ден. 78.173 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Висок сјај Еукалиптус
Материјал Медијапан MDF Огледало
Димензија Д х Ш х В 294.2 х 62.7 х 227.5 295 х 61.2 х 227.5 197.3 х 61.2 х 227.5 148.5 х 61.2 х 227.5 99.6 х 61.2 х 227.5
Mонтажа Југоекспорт
Достапност: ≈ 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава и монтажа во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000 ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време