Пребарувајте низ нашите производи

Frida Bed

Шифра: 002802
Баркод: PJFD0150
Производител: ALF Italia

Кревети Фрида во избор на повеќе димензии.

46.168 ден. 54.316 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Висок сјај Каридија
Материјал Медијапан MDF
Димензија Д х Ш х В 233 х 234.5 х 122.4 220 х 234.5 х 122.4 220 х 194.5 х 122.4
Mонтажа Има
Достапност: ≈ 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време