Пребарувајте низ нашите производи

Ambra Vanity Table

Шифра: 005660
Баркод: 148TOI.03AV
Производител: Camel

Тоалетна маса Амбра.

33.926 ден. 37.696 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Висок сјај Слонова коска
Материјал Медијапан MDF
Mонтажа Има
Достапност : 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време