Пребарувајте низ нашите производи

Ambra Wardrobe

Шифра: 005663
Баркод: 154AR2.3AV
Производител: Camel

Гардеробер Амбра

38.111 ден. 42.346 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Висок сјај Слонова коска
Материјал Медијапан MDF Огледало
Димензија 268 х 60.6 х 232 268 х 60.6 х 228 185.7 х 60.6 х 228 139.5 х 60.6 х 228 93.4 х 60.6 х 228
Mонтажа Има
Достапност : 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време