Пребарувајте низ нашите производи

Rodi/T Coffee Table

Шифра: 005841
Производител: Skerjanc

Клуб масичка Роди/Т.


2.255 ден. 2.505 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Бела Кафена Таупе
Материјал Пластика
Функција Водоотпорен
Димензија 46 х 46 х 40
Mонтажа Има
Достапност: 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време