Пребарувајте низ нашите производи

Novecento Wardrobe

Шифра: 005854
Баркод: PJNV0013
Производител: ALF, ITL

Гардеробер Новеченто.

88.237 ден. 98.041 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Висок сјај Даб сив
Материјал Медијапан MDF Огледало
Димензија Д х Ш х В 295 х 61.2 х 227.5 197.3 х 61.2 х 227.5
Mонтажа Југоекспорт
Достапност: ≈ 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава и монтажа во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000 ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време