Пребарувајте низ нашите производи

Regina Day Complete

Шифра: 006128
Производител: Jugoeksport Stil

Комплет дневна соба Регина.

78.834 ден. 119.446 ден.
Спецификација
Тип Outlet
Линија Premium
Боја Венге Крем
Материјал Дрво Медијапан MDF Oпл. иверка Стакло
Димензија Д х Ш х В 318 x 50 х 213
Mонтажа Има
Достапност: Веднаш Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време