Пребарувајте низ нашите производи

Dallas Day Complete

Шифра: 007207
Производител: ML Meble

Комплет дневна соба Даллас. Можност и за избор на други комбинации во зависност од просторот.

33.327 ден. 37.030 ден.


Производ Варијанта Цена Кол. Вкупно
Dallas TV Element
15.336
15.336
Dallas Vitrine
19.980
19.980
Dallas Coffee Table
10.692
10.692
Вкупно со попуст: 33.327
Нарачај повторно
Спецификација
Линија Flexy
Боја Бела Орев
Материјал Медијапан MDF Oпл. иверка
Функција Светло Софт ↔
Димензија Д х Ш х В Модуларна
Mонтажа Југоекспорт
Достапност: ≈ 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време