Пребарувајте низ нашите производи

H-K457 Chair

Шифра: 006281
Производител: Hal, EU

Столица Х-К457.

5.400 ден. 6.750 ден.
Спецификација
Линија Flexy
Боја Бука
Материјал Метал црн Ратан
Функција Водоотпорен
Димензија Д х Ш х В 59 х 62 х 90
Mонтажа Југоекспорт
Висина на седење 44 см
Дозволена тежина 100 кг
Достапност: ≈ 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време