Пребарувајте низ нашите производи

Secret Sideboard

Шифра: 006452
Баркод: CS6053-1
Производител: Calligaris

Комода Секрет.

96.148 ден. 121.706 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Мултиколор
Материјал Керамика Медијапан MDF Метал бел Метал сив Метал црн Фурнир
Димензија 247 х 48 х 82 185 х 48 х 82
Mонтажа Има
Достапност : 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време