Пребарувајте низ нашите производи

Claire Day Complete

Шифра: 007263
Производител: ALF Italia

Комплет дневна соба Клаир. Можност за избор и на други комбинации во зависност од просторот.

159.612 ден. 202.041 ден.


Производ Варијанта Цена Кол. Вкупно
Claire TV Element 57.395
57.395
Claire Vitrine 82.484
82.484
Claire Buffet
54.006
0
Claire Coffee Table
19.733
19.733
Вкупно со попуст: 159.612
Нарачај повторно
Спецификација
Линија Premium
Боја Бисерна Висок сјај
Материјал Медијапан MDF Метал црн Огледало Стакло Фурнир
Димензија Модуларна
Mонтажа Има
Достапност: 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време