Пребарувајте низ нашите производи

Folio Armchair

Шифра: 008230
Баркод: 40300.00.000.04
Производител: Nardi Italy

Фотелја Фолио. Можност за дополнително вградување на релакс механизам.


8.565 ден. 9.517 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Мултиколор
Материјал Пропилен PP
Функција Водоотпорен Катас тест Навалување Наложни
Димензија Д х Ш х В 72 х 81(92.5) х 106.5(113)
Mонтажа Југоекспорт
Висина на седење 45 см
Дозволена тежина 120 кг
Достапност: ≈ 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време