Пребарувајте низ нашите производи

Ninfea Relax Armchair

Шифра: 008333
Баркод: 62253.00.000
Производител: Nardi, ITL

Фотелја Нинфеа.


8.281 ден. 9.201 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Антрацит Бела
Материјал Метал алуминиум Пропилен PP
Функција Водоотпорен Катас тест Наложни
Димензија Д х Ш х В 82 х 69 х 74
Mонтажа Југоекспорт
Висина на седење 41.5 см
Достапност: ≈ 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава и монтажа во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000 ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време