Пребарувајте низ нашите производи

S-Medan Table

Шифра: 008334
Баркод: BIAŁY EFEKT MARMURU/CZARNY
Производител: SigEU

Трпезариска маса С-Медан.


27.489 ден. 35.700 ден.
Спецификација
Линија Flexy
Боја Бела мермер Даб артисан Оксид Палисандер
Материјал Ламинат Метал црн
Функција Извлекување ↔
Димензија Д х Ш х В φ 100(168) х 76
Mонтажа Има
Достапност: ≈ 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време