Пребарувајте низ нашите производи

Bacoli Chair

Шифра: 008463
Баркод: 880104911433
Производител: Miotto, SLO

Столица Бацоли.


11.103 ден. 12.337 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Морска Сива Цигла
Материјал Метал црн Штоф
Димензија Д х Ш х В 57 х 55 х 80.5
Mонтажа Југоекспорт
Висина на седење 45 см
Дозволена тежина 120 кг
Достапност: ≈ 15 - 30 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава и монтажа во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000 ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време