Пребарувајте низ нашите производи

Latex Natura Pillow

Шифра: 008529
Баркод: 880105260004
Производител: Miotto, SLO

Перница Латекс Натура.

7.614 ден. 8.460 ден.
Спецификација
Боја Крем
Линија Premium
Материјал Еко памук Латекс Патент
Функција Антиалергии Антибактерии Ергономски Навлака ⟳ Перење
Димензија Д х Ш х В 60 х 35 х 9
Mонтажа Спремен за употреба
Достапност: ≈ 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава и монтажа во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000 ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време