Пребарувајте низ нашите производи

Barletta Mirror

Шифра: 001934
Баркод: 880202511428
Производител: Miotto Design, Slovenia

Огледало Барлета.

56.214 ден. 73.966 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Златна Неутрална
Материјал Огледало
Димензија Д х Ш х В 100 x 6.3 x 200
Mонтажа Југоекспорт
Достапност: ≈ 15 - 30 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време