Пребарувајте низ нашите производи

Lille Mirror

Шифра: 008288
Баркод: MIRROR 02
Производител: ML Meble

Oгледало Лиле.

7.128 ден. 7.920 ден.
Спецификација
Линија Classic Flexy
Боја Бела
Материјал Медијапан MDF Огледало Oпл. иверка
Димензија Д х Ш х В 69 х 12 х 67
Mонтажа Југоекспорт
Достапност: ≈ 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време