Пребарувајте низ нашите производи

H-K451 Chair

Шифра: 006313
Производител: HalEU

Столица Х-К451.

7.704 ден. 8.560 ден.
Спецификација
Линија Flexy
Боја Орев светол Сива
Материјал Дрво Метал црн Фурнир Штоф
Димензија Д х Ш х В 52 х 53 х 81
Mонтажа Југоекспорт
Висина на седење 48 см
Дозволена тежина 100 кг
Достапност: ≈ 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време