Пребарувајте низ нашите производи

H-K466 Chair

Шифра: 007686
Производител: HalEU

столица Х-К466.

6.075 ден. 6.750 ден.
Спецификација
Линија Flexy
Боја Сива темна
Материјал Еко кожа Метал црн Штоф
Димензија 50 х 58 х 89
Mонтажа Има
Достапност: 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време