Пребарувајте низ нашите производи

Biblio Vanity Table

Шифра: 008442
Баркод: CS4116
Производител: Calligaris

Тоалетна/работна маса Библио.

76.801 ден. 97.216 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Коњак Црна
Материјал Кожа ⟳ Метал црн
Димензија Д х Ш х В 104 х 53 х 102
Mонтажа Има
Достапност: ≈ 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време