Пребарувајте низ нашите производи
Спецификација
Боја Бела
Линија Flexy
Материјал Без токсини Еко памук Латекс Мемори пена Патент ХР Сунѓер Џепно јадро
Функција Aнатомски Антиалергии Антибактерии Вентилација O2 Еко материјали Клима контрол Навлака ⟳ Ортопедски
Димензија Д х Ш х В Висина: 22/23 см
Mонтажа Спремен за употреба
Достапност: Веднаш Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време