Пребарувајте низ нашите производи

H-LS-1 Mirror

Шифра: 001797
Производител: HalEU

Огледало Х-ЛС-1.

4.554 ден. 5.060 ден.
Спецификација
Линија Flexy
Боја Бела
Материјал Дрво Огледало
Димензија Д х Ш х В 35 х 44 х 134
Mонтажа Југоекспорт
Достапност: ≈ 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време