Пребарувајте низ нашите производи

Art.217 Mirror

Шифра: 005220
Производител: Jugoeksport Stil

Огледало Арт.217.

5.947 ден. 8.496 ден.
Спецификација
Тип Outlet
Линија Premium
Боја Цреша
Материјал Дрво Огледало
Димензија Д х Ш х В 82 x 66 x 2
Mонтажа Клиент
Достапност: Веднаш Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава и монтажа во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000 ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време