Пребарувајте низ нашите производи

Maia Flat Nightstand

Шифра: 005669
Баркод: 154CMN.05PL
Производител: Camel, ITL

Наткасна Маја Флет.


31.527 ден. 35.030 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Бреза сива Висок сјај Слонова коска
Материјал Медијапан MDF
Димензија Д х Ш х В 70 х 45 х 45 55 х 45 х 45
Mонтажа Југоекспорт
Достапност: ≈ 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава и монтажа во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000 ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време