Пребарувајте низ нашите производи

Comfort Plus Pillow

Шифра: 008528
Баркод: 880105260005
Производител: Miotto, SLO

Перница Комфорт Плус.

7.103 ден. 7.892 ден.
Спецификација
Боја Бела
Линија Premium
Материјал Мемори гел Патент Тенцал
Функција Висина ↕ Ергономски Навлака ⟳ Перење
Димензија Д х Ш х В 60 х 36 х 12
Mонтажа Спремен за употреба
Достапност: Веднаш Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава и монтажа во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000 ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време