Пребарувајте низ нашите производи

Marocco Rug

Шифра: 000465
Баркод: CS7164-A
Производител: Jugoeksport Stil

Рачно изработен тепих Мароко.

26.816 ден. 35.284 ден.
Спецификација
Тип Outlet
Линија Premium
Боја Мултиколор
Материјал Еко памук Полиестер
Димензија Д х Ш х В 240 x 170 x 1
Достапност: Веднаш Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време