Пребарувајте низ нашите производи

Bed floor protection

Шифра: 004494
Баркод: CTZ140
Производител: Alples

Дрвена подлога за кревет.

2.307 ден. 2.958 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Неутрална
Материјал Oпл. иверка
Димензија 200 х 140 х 2 200 х 160 х 2 200 х 140 х 2
Mонтажа Има
Достапност : 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време