Пребарувајте низ нашите производи

TW GN Latoflex

Шифра: 003732
Производител: Moba

Латофлекс со 28 еластични дрвени летви. Ребрата се прицврстени на подвижни гумени држачи. Со помош на централната лента, тежината се дистрибуира до поголем број на летви со цел да се спречи нивното пукање. Основата има можност за индивидуално прилагодување на цврстината на делот од основата каде има двојни летви. Цврстината лесно се прилагодува со помош на пластични лизгачи. Латофлексот има можност за подигнување на главата и подножјето (погоден за луѓе кои поминуваат многу време во кревет).

4.788 ден. 5.320 ден.
Спецификација
Боја Бука
Линија Premium
Материјал Гума Дрво
Функција Ергономски
Mонтажа Спремен за употреба
Димензија за душек По мерка
Достапност: ≈ 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време