Пребарувајте низ нашите производи

Nirvana Latoflex

Шифра: 008790
Баркод: 200X80
Производител: Moba

Високо квалитетен латофлекс со вграден електричен релакс мотор, кој дава ергономски карактеристики и перфектна удобност. Латофлексот има 26-28 еластични дрвени летви. Предноста на овој латофлекс е што има рамен мотор кој им овозможува на корисниците да го инсталираат подот дури и во постоечки кревети кои вклучуваат фиоки или разни прегради. Латофлексот со овој мотор е погоден за сите типови на кревети. Прилагодувањето на латофлексот нуди и уникатно релаксирачко чувство за вашите нозе.

24.908 ден. 27.675 ден.
Спецификација
Боја Бука
Линија Premium
Материјал Дрво
Функција Ергономски Релакс ↯
Димензија Д х Ш х В Модуларна
Mонтажа Спремен за употреба
Димензија за душек 200 x 140 см 200 x 120 см 200 x 100 см 200 x 90 см 200 х 80 см
Достапност: ≈ 15 - 30 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време