Пребарувајте низ нашите производи

RK 25 Latoflex

Шифра: 000170
Баркод: 190Х80
Производител: Moba

Квалитетен латофлекс со 25 еластични дрвени летви, фиксирани на рамката. Може да се користи со сите видови душеци.

2.795 ден. 3.105 ден.
Спецификација
Боја Бука
Линија Flexy
Материјал Дрво
Димензија Д х Ш х В Модуларна
Mонтажа Спремен за употреба
Димензија за душек По мерка
Достапност: Веднаш Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време