Пребарувајте низ нашите производи

Twin Relax Latoflex

Шифра: 003733
Баркод: 200X90
Производител: Moba

Високо квалитетен латофлекс со 26 еластични дрвени летви. Ребрата се прицврстени на рамката на латофлексот, даваат одличен комфорт. Латофлексот е компатибилен со сите душеци.

3.390 ден. 3.767 ден.
Спецификација
Боја Бука
Линија Flexy
Материјал Гума Дрво
Димензија Д х Ш х В Модуларна
Mонтажа Спремен за употреба
Димензија за душек По мерка
Достапност: ≈ 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време