Пребарувајте низ нашите производи

Serena Mirror

Шифра: 004387
Баркод: KJSN140OV
Производител: Jugoeksport Stil

Огледало Серена.

6.973 ден. 10.106 ден.
Спецификација
Тип Outlet
Линија Premium
Боја Бреза кадифена
Материјал Медијапан MDF Огледало
Димензија Д х Ш х В 96 х 2.1 х 105.3
Mонтажа Југоекспорт
Достапност: Веднаш Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време